STRONA GŁÓWNA

ROZTOCZAŃSKI DWOREK TO DOM POŁOŻONY WE WSI MOKRE K/ZAMOŚCIA ( 4 KM) NA ROZTOCZU. DOM PRZYSTOSOWANY JEST DO PRZYJĘCIA GOŚCI SZUKAJĄCYCH SPOKOJU I BLISKIEGO KONTAKTU Z NATURĄ. GOŚCI ODWIEDZAJĄCYCH NASZ DWOREK CZEKAJĄ 4 GUSTOWNIE URZĄDZONE POKOJE Z ŁAZIENKAMI, ANEKSEM KUCHENNYM, SALONEM I ODZIELNYM WEJŚCIEM. CAŁA POSESJA JEST OGRODZONA, Z PARKINGIEM DLA GOŚCI.ROZTOCZAŃSKI DWOREK TO ŚWIETNA BAZA WYPADOWA DO ZAMOŚCIA, ZWIERZYŃCA, KRASNOBRODU CZY NIELISZA. W POBLISKICH MIEJSCOWOŚCIACH ZNAJDUJĄ SIĘ LICZNE ROZLEWISKA WODNE (RAJ DLA WĘDKARZY), KĄPIELISKA (PARK ROZRYWKI, SPŁYWY KAJAKOWE NA RZECE WIEPRZ), STADNINY KONI (PRZEJAŻDŻKI BRYCZKĄ, NAUKA JAZDY KONNEJ). OKOLICA SPRZYJA WYCIECZKOM ROWEROWYM (LICZNE SZLAKI ROWEROWE), NIEOPODAL ZNAJDUJE SIĘ KAMERALNE LOTNISKO Z MOŻLIWOŚCIĄ SKORZYSTANIA Z LOTÓW SZYBOWCEM, MOTOLOTNIĄ ORAZ MOŻLIWOŚCIĄ SKOKÓW SPADOCHRONOWYCH. NIEDALEKO DWORKU ZNAJDUJE SIĘ LAS ORAZ REZERWAT SUSŁA PEREŁKOWEGO ORAZ ZACHOWANE WCZESNOŚREDNIOWIECZNE KURHANY.

ROZTOCZAŃSKI DWOREK PROWADZONY JEST PRZEZ LUDZI Z PASJĄ I DUŻYM ZAANGAZOWANIEM. PODCZAS WYPOCZYNKU PANI DOMU CHĘTNIE ZAPOZNA PAŃSTWA Z TAJNIKAMI DECUPAGE, FLORYSTYKĄ, MALARSTWEM, DLA DZECIACZKÓW PRZYGOTOWALIŚMY WARSZTATY Z MASĄ SOLNĄ ORAZ LICZNE ATRAKCJE U POBLISKICH GOSPODARZY (NIESPODZIANKI).

3 KM OD ROZTOCZAŃSKIEGO DWORKU ZNAJDUJE SIĘ JEDYNY  WE WSCHODNIEJ POLSCE  OGRÓD ZOOLOGICZNY ZMODERNIZOWANY, Z LICZNYMI ATRAKCJAMI DLA DOROSŁYCH I  DZIECI.

70 KM OD ROZTOCZAŃSKIEGO DWORKU ZNAJDUJE PRZEPIĘKNY LWÓW,LICZNE BIURA TURYSTYCZNE W ZAMOŚCIU ORGANIZUJĄ JEDNODNIOWE WYCIECZKI DO TEGO UROKLIWEGO MIASTA.

4 KM OD DWORKU ZNAJDUJE SIĘ ZAMOŚĆ,JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH OŚRODKÓW KULTURALNYCH, TURYSTYCZNYCH ZAMOJSZCZYZNY. ZA SPRAWĄ PRZEPIĘKNEJ RENESANSOWEJ ARCHITEKTURY NAZWANE PERŁĄ RENESANSU ORAZ PADWĄ PÓŁNOCY.NAJWIĘCEJ ZABYTKÓW  JEST W OBRĘBIE STAREGO MIASTA,PRZEPIĘKNY RYNEK,KATEDRA ZAMOJSKA, SYNAGOGA, NADSZANIEC, RYNEK SOLNY, LICZNE KOŚCIOŁY RENESANSOWE, ARSENAŁ I WIELE INNYCH.

Roztoczański Dworek

Nasza Galeria

  

Mapa Roztocza


Kontakt